Etkinlikler

Müdürden

Sevgili Öğrenciler,
Siirt Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu, kurulduğu 2015 yılından bu yana alanında en seçkin akademik kadroyla öğrencilerimizi biraraya getirerek, çağımıza uygun ve dünyadaki rekabet ortamı içerisinde başarıya ulaşabilecek fırsatları yaratan bir eğitim sunmayı amaçlamaktadır.
Yüksekokulumuza bağlı programlar, turizm sektörüne ulusal ve uluslararası alanda başarılı olacak donanıma sahip, araştırmacı ve yenilikçi mezunlar kazandırmayı hedeflemektedir.
Yüksekokulumuza bağlı programlarda alacağınız dört yıllık lisans eğitimi sonrasında, temel işletmecilik ve yöneticilik bilgileri ile donatılmış, turizm işletmelerinin işleyişini iyi bilen, bu işletmeleri yönetebilmek için gerekli bilgi ile beceriye sahip, sorun çözme becerisi olan ve iyi insan ilişkileri kurabilen mezunlar olarak ilgili sektörlerde başarılı olacağınıza eminiz. 
Üniversitemizin sunduğu altyapı ve teknik donanım sayesinde, uygulamalı eğitim alma şansına sahip olacak ve mezun olurken diğer meslektaşlarınızdan bir adım önde olacaksınız.


Dr.Öğr.Üyesi Mehmet Nuri SEVGİN

Yüksekokul Müdürü

MEHMET SELİM ASLAN
Güncelleme : 25.03.2022 19:49:32